Üdvözöllek, Idegen!

Úgy tűnik, új vagy itt. Kattints az egyik gombra, a belépéshez!

WViki és XaLeN közös fordítások

szerkesztette ezt: June 14 itt: Sorozatok

Sziasztok! :) Úgy gondoltuk Vikivel, hogy összefogunk a fordításban, és így hamarabb tudtok az új részekhez jutni. Itt mindig naprakész infót kaphattok,és ha gondoljátok ki is értékelhetjük a látottakat. Szeretnénk, ha minél többen csatlakoznátok hozzánk. Tudjátok a kanapé a nappaliban a végtelenségig bővíthető :)

«13456715

• Így van, összeállunk egy újabb sorozatra. Örömmel jelenthetem, hogy nemrég xalen rábólintott az új közös projektünkre. Én még áprilisban beterveztem Ji Chang Wook új sorozatát, a Backstreet Rookie (Convenience Store Saet Byul) https://mydramalist.com/49709-convenience-store-venus. Jövőhét pénteken kezdődik, heti 2 rész lesz. Remélem nektek is tetszeni fog és ott is velünk tartotok. Xalen megígérte, addigra dupla széles óriás kanapét fog beszerezni, hogy mindenki elférjen. :)

• @xalen , @WViktoria örülök Nektek :kissing_heart: én ott leszek azon a kanapén :smiley:

• @Xalen :smile: @WViktoria :smile: sziasztok Lányok! de jó! várni fogjuk! :smile:
    Nekem bérletem van azon a kanapén!!! ott a helyem :smile:
    @irenke00001 szia! :smile:

• Köszi szépen szuper lesz!

• szerkesztette ezt: June 14

Sziasztok Lányok! cool smileys
    @xalen @WViktória :kissing_heart: ez bomba hír, nagyon várom, ott a helyem. :smiley:
    nem kell ott nagyobb kanapé "sok jó ember kishelyen is elfér"
    @Mary2013 @[email protected] sziasztok. :wink:

• Köszönöm a munkátokat🥰 én is követni szeretném remélem van hely még a kanapén ! Szép napot nektek

• Köszönöm szépen szuper lesz már nagyon várom!

• @irenke00001 @Mary2013 @timenya21 @Dublin @bognarek @Szabolcs2000 Köszönjük szépen a megelőlegezett bizalmat úgy a sorozat, mint irányunkban. A visszaszámlálás már elindult.

• Koszonjuk szepen, jo munkat kivanok :) <3

• Sziasztok :) Holnap fent lesz a Forest 21. A csodálatos képek legalább egy kicsit kárpótolnak a King után... Szeretettel várunk oda is mindenkit :) <3

• Köszönöm a kitartó munkátokat,nagyon örülök,hogy komolyan veszitek a fordítást és feltöltést...sok olyan sorozatot el kezdtem ami nem volt végig fordítva.....és itt a másik kedvenc színészem filmje is ,hatalmas köszönet érte. :blush:

• Nagyon hálásak vagyunk mindannyitoknak a köszönő és bátorító szavakért:)
    Közben elkészült a 21. rész is. 4 perc van még éjfélig, de az ígéretem, hogy ma fent lesz, betartva :)

King : Egy nagyon nézhető sorozat volt. Úgy gondolom, hogy aki túl tudott jutni az első 3 részen, annak egy nagyon különleges élményben lehetett része. Munka során Vikivel sokszor mi is szavazásra adtuk a kérdést, vajon mi lesz, hogyan megy tovább. A filmnézési szokásaink Vikivel mások, de az utolsó résznél, amikor letöltöttük a filmet,az utolsó 10 percre tekertünk először. Aztán megnyugodva belekezdtünk a munkába.

• Xalen és Viki ! Hálásan köszönöm a munkátokat a Forest már nagyon vártam mert nagyon jó és fordulatos sori . A King ......nekem nagyon tetszett nem a meg szokott történet......jó lenne így utazni az időbe ...a hibákat amit elkövettünk ki javítani... 😥

• Halihó Mindenki! :smile:
    @WViktoria , @xalen Sziasztok Lányok :kissing_heart: , nekem is bérletem van a kanapéra, találkozunk a Backstreet Rookie vetítésén :wink: Addig is megpróbállak utolérni benneteket a Forest-nél :wink: Nagy ölelés Nektek :heart:

• @bognarek igazad van... bár elgondolkodtam a mondatodon. Rájöttem arra, hogy ha most is annyi információ állna a rendelkezésemre, mint akkor, most nem döntenék másként... az más kérdés, hogy idővel az embernek az információi is bővülnek... és akkor már elkelne az a kis időutazás...
    A Forest most kezd nekem érdekessé válni. Az utóbbi pár rész aktív történesekben is, nomeg a szerelmi szál(ak) is aranyosan alakulnak.

• Xalen ..igen a jelen információ fontos lenne az időbeni utazáshoz és én a hiba alatt azt értem hogy gyakrabban ölelném meg a gyermekemet és többet mondanám hogy szeretlek.... most már tudom az élet kegyetlen és ezt többé nem pótolható😥
    Szóval én ezen javítanék ...de ez csak egy kósza gondolat volt részemről Köszi hogy olvastad és elmondtad a gondolatodat . Szép napot

• @bognarek van egy időutazás, igaz másként nevezzük, ahol újra át tudod élni az ölelést és a szeretetet, csak a végéhez ne tedd oda, hogy ez az, ami hiányzik. Csak próbáld átélni, mintha ott lennél, és igaz lenne :)

• Ahh, régi szerelmem, JCW sorija...A kis profilképem is ő...Köszi, lányok :)

• https://www.sorozatbarat.online/blog/view/The_King_Eternal_Monarch_-200616
    Kaphatnánk itt egy lájtos-lákot? Köszönjük szépen. Eddig a Blogban nem igazán szerepelt javaslatként koreai film :) Hálás köszönet érte:)

• Sziasztok! Egy kis helyzetjelentés: A King után rövid pihenőt tartva Xalen hozta nektek a Forest 21. részét, én pedig a 22. részt. Javában készülünk az új sorozatra is. Már átolvastam mindent, ami csak fellelhető nemzetközi oldalakon a sorozatról. Az előzetesek és infók alapján csak az tudom mondani, fogalmam sincs, hogy ebből mi lesz :D Egy biztos, ha kiaknázzák az alapsztoriban rejlő lehetőségeket, akkor egy könnyed romantikus komédiát fogunk látni. Egy csodás harcművészeti képességekkel rendelkező lány, aki fiatalabb korában az iskola legnagyobb bajkeverője volt és egy félszeg srác, akit teljesen lenyűgöz a lány vagánysága. Már jól indul a történet. Szerelem ugyan akkoriban nem alakul ki közöttük, de mint tudjuk, ami késik, az nem múlik. 4 év múlva találkoznak ismét, amikor Choi Dae Hyun (Ji Chang Wook) egy nonstop kisboltot vezet és éppen részmunkaidős kisegítőt keres. Jung Saet Byul (Kim Yoo Jung) is jelentkezik az állásra.

• @WViktoria szia Viki! :smile: köszönjük szépen a tájékoztatót :kissing: várni fogjuk!

• Szép estét Mindenkinek! :smiley:
    @WViktória @xalen smileys

• Halihó Mindenki! :smile:
    @WViktoria , @xalen Sziasztok Lányok :kissing_heart: , tűkön ülve várom az első részt :smiley:

• szerkesztette ezt: June 19

Sziasztok Mindenki! :smile:
    @Xalen, @WViktori,@Dublin, @andrea640218 Tesó! sziasztok! :kissing:
    kanapén ülve várom a holnapot! :kissing_heart:

• Szia @dublin :kissing:
    @mary2013 Szia Tesó :kissing: , mennyivel okosabb vagy, mint én, te kanapén, én meg holmi tűkön ülök :joy:

• @andrea640218 Tesó! én már be is vackoltam magam! :joy: biztos ami biztos! :joy:
    Sőt sokan leszünk! úgy hogy itt a láda sör is :joy: hozz nassolni valót légyszi :smiley:

Jelentkezz be or Register a hozzászóláshoz.