Üdvözöllek, Idegen!

Úgy tűnik, új vagy itt. Kattints az egyik gombra, a belépéshez!

Visszaélés az oldal nevével

Abban az időszakban, amikor nem volt elérhető a SorozatBarát oldal, bejelentkezett egy másik www.sbonline,cc névvel. Sajnos én is benéztem ezt az oldalt, ami egy nagy ratyi és regisztráltam a telefonszámommal. Dominós vagyok és mindig vonja le a pénzt, miután feltöltöttem. A telekom nem tudott segíteni. Kérdésem valakinek valami ötlete, azonkívül, hogy barom vagyok, volna-e hogyan tudnék megszabadulni ettől az oldaltól? Ami azóta be sem enged jelentkeznem, szóval elég paff helyzetbe kerültem..........

• szerkesztette ezt: January 23

@janaera
    Ha jól tudom hogy a Dominó az feltöltő kártya ?
    Tehát nem előfizetés??

• Valaki segítsen ! Miért nem tudok megnézni semmit,mert azt írja ki hogy nem biztonságos webhely.

• Szeretném megnézni az Éjjel -nappal Budapest tegnapi részét,de nem engedi," Nem biztonságos webhely" Mit lehet tenni?

@habcica
    Kapcsold ki a reklám blokkolókat
    Melyik böngészővel próbálkozol és telefonon ,gépen?

@janaera szia! nekem olyan ötltem lenne ha lebeszélnéd a Dominó kártyádon levő összeget akkor nem tudna honnan levonni, utánna ha nem töltesz fel arra a kártyára akkor az egy bizonyos idő után megszünik, viszont igényelhetsz másik feltöltő kártyát aminek ugye nem az lesz a száma.

• @andakszin szia! ezt csak így lehet megoldani :+1:

• Csak azt nem tudtam hogy milyen típus a Dominó kártya azt hittem van előfizetéses is

• Gépen vagyok, de nem tudom hogy kell kikapcsolni a reklám blokkolót. Bocs.

• @andkszin az csak feltöltős, nekem is olyan van :smile:

@habica
    Melyik böngészővel néznéd? Javaslom a Chrome -t

• Ne haragudj,de nagyon hülye vagyok a géphez, honnan lehet megnézni,hogy melyik böngészőn vagyok.Most tanulom még,és úgy látszik öreg vagyok ehhez .

• Semmi baj :smiley:
    Szerintem kérj segítséget otthon ,biztos lesz valaki aki megmondja, megmutatja és akkor tudok segíteni :smile: Valaki a szomszédból esetleg??

• Sajnos a környezetemben nincs segítség. Köszönöm az eddigi türelmedet.

Jelentkezz be or Register a hozzászóláshoz.