Üdvözöllek, Idegen!

Úgy tűnik, új vagy itt. Kattints az egyik gombra, a belépéshez!

extraordinary you

Lefordítanám ezt a sorozatot csak annyi a kérdésem, hogy lenne e rá igény?

• lesz-e rá elég időd, be tudod-e fejezni? azért kérdem, mert manapság sokan elkezdenek, belevágnak ilyesmibe, aztán rájönnek, hogy ez bizony rohadt nehéz, nem mókás,nem is annyira szórakoztató, sok időt igényel és kiderül, hogy nincs is semmi idejük rá (vagy erre hivatkoznak,mert megunták a fordítást) aztán lelépnek , a nézők pedig megeszik az életünket miattuk, mert nincs befejezés, nincs fordítás , nem tudják végig nézni :D

• Hetente 1 részt letudnék fordítani biztosan és előre letöltöttem mindent hozzá. Azért is kezdeném el mivel jó magam is tűkön ülve vártam, hogy valaki elkezdje mivel nagyon érdekel a sorozat, de senki sem kezdte el. Gondoltam sokan lehetnek még így vele.

• szerkesztette ezt: January 12

Van tartalma ennek a sorozatnak?
    Valami jó kis BBC ?

• @SeoHa az egész jó lenne, kedvcsinálónak írhatsz róla egy bemutató szöveget :)

• Extraordinary You (Ha-Roo Found by Chance)

Mit tennél, ha megtudnád, hogy valójában egy képregény szereplője vagy? Ráadásul egy extra karakter mindenki fölött? Megváltoztatnád a történet menetét, nyilvánvaló!

Eun Dan Oh egy 17 éves gimnazista egy tehetős családból, aki élethosszig tartó szívbetegségben szenved, ami azt jelenti, hogy nem fogja túlélni a tinédzser éveit. Azonban amikor Dan Oh rájön, hogy betegsége mellett rengeteg minden homályossá válik emlékezetében, azzal a tudattal is meg kell birkóznia, hogy egy koreai képregény sorozat szereplője. Mindez azt jelenti, hogy minden tettét az őt megrajzoló alkotó irányítja. Mindennek a tetejében arra is rájön, hogy mindössze csak egy mellékszereplő mind közül.

Az új életfelfogásával karöltve, megpróbálja megtalálni az igaz szerelmet a saját történetszálában, kikerülve azt a végzetet amit az író már megálmodott neki.

(Barátság, Szerelem, Iskola, Dráma, Fantasy, Komédia)

• Videa-ra gondoltam feltölteni, remélem az megfelel mindenkinek

• @SeoHa szia! :smile: köszönöm a sorozat bemutató történetét! engem biztos érdekelni fog, ha készítesz hozzá feliratot és felkerül az oldalra :smile:

• Sziasztok !

Engem is érdelelne és a videa megosztó tökéletes.
    Elöre is köszi !

Jelentkezz be or Register a hozzászóláshoz.